tel/fax 410 405 392    tel. kom. 604 87 47 47
Mały Mędromierz 63, 89-500 Tuchola (woj. kujawsko-pomorskie)

Więcej

Krajowy i Międzynarodowy   
                   Przewóz Osób

  • Odbior klienta z miejsca zamieszkania
  • Dojazd pod wskazany adres
  • Komfortowe warunki podróży
  • Ubezpieczenie na czas przejazdu
  • Stały kontakt z kierowcą

Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu

Betlejem Poznańskie to coroczny jarmark bożonarodzeniowy, od kilku lat zajmujący imponującą przestrzeń Placu Wolności oraz Starego Rynku. Znów połączy je udekorowana ulica Paderewskiego, a centrum Poznania wypełnią zapachy palonego drewna i jarmarcznych przysmaków oraz dźwięki kolęd i śmiechu. Przypomnijmy, iż w zeszłym roku Betlejem Poznańskie weszło na krótką listę w głosowaniu na najlepszy jarmark bożonarodzeniowy w Europie. W plebiscycie przygotowanym przez European Best Destinations zajął wysokie 6. miejsce.

 

 

 

A co tam będzie?

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 w Poznaniu kusi atrakcjami. Na placu Wolności po raz kolejny staną karuzele i ponad 30-metrowy diabelski młyn. Jak co roku zorganizowany zostanie Poznań Ice Festival.Podczas jarmarku, jak można sobie wyobrazić, płyty placu i rynku zapełnią stoiska z świątecznymi i mniej kojarzonymi z zimą produktami; pojawią się przedmioty rękodzielnicze, artystyczne, dekoracyjne. W wielu budkach zaopatrzyć się będzie można w przydatne podczas świąt ozdoby, zioła czy przyprawy. Ci, którzy przyjadą na jarmark rekreacyjnie, skorzystać będą mogli z małego placu zabaw dla dzieci oraz jednego z najciekawszych elementów jarmarku – diabelskiego młyna, z którego ujrzy się zapierającą dech w piersiach, elegancką panoramę Poznania.  Głodni oczywiście skorzystają z bogatej strefy gastronomicznej a zmarznięci ocieplą się grzanym winem.

 

Jak  spędzimy dzień  na jarmarku w  Poznaniu ?

Jako że jarmark czynny  jest  od  godziny  11.00, wyśpimy się , wypijemy kawkę  i o godzinie 9.30  spotkamy  na placu  koło  Biedronki.
O godzinie 12.00  popatrzymy  na koziołki na wieży  ratusza  na Starym  Rynku.
Każdy z Państwa dostanie mapkę Fragmentu miasta , na której znajdzie się rynek i ulica Paderewskiego, którą trzeba przejść na Plac Wolności.Dodatkowo  pilot  poprowadzi uczestników z rynku na plac  (  góra 10 min.), aby Państwo poznali tę drogę i bez problemu poruszali się sami pomiędzy tymi miejscami. Bawicie się, robicie zakupy, oglądacie rzeźby lodowe, podziwiacie panoramę miasta, korzystając z Koła Młyńskiego.  Znajdziecie mnóstwo miejsc, które kusić będą mięsiwem i napitkiem. Słodkości również nie zabraknie. W drogę powrotną  wyruszymy koło godziny 19.00. Będzie już ciemno, więc nacieszymy się świetlną dekoracją tego niezwykłego miejsca.

 

 

 

Koszt  75zł /os.

Kontakt pod numerem   601 642181.

Cena skalkulowana została na 45 uczestników.

Wpłaty zaliczki w wysokości 40 zł lub całej kwoty prosimy wpłacać na konto

Aleksander Cieślik  23  1020  1475  0000  8102  0263  7767

 

Terminy :

7.12.2019   pozostało 5 miejsc

14.12.2019   pozostało  45 miejsc